Jak dostat KARTU FANOUŠKA do svého iPHONU?
Buď neustále v obraze a získávej okamžitě užitečné informace ze zákulisí.

Jak dostat KARTU FANOUŠKA do svého Androidu?
Buď neustále v obraze a získávej okamžitě užitečné informace ze zákulisí.

PASS4ART

Karta Pass4art, nejzajímavější akce z ČR i SR ve vašem mobilu

Mějte pod palcem to nejlepší info o akcích, soutěže o možnost setkání s umělci, možnost koupení vstupenky a mnoho dalšího.

Být fanouškem znamená od srdce milovat svojí skupinu, značku, tým či osobnost, pro kterou jsou mnozí schopni urazit i půl světa, aby ji viděli. Pokud i vy patříte mezi fanoušky, jistě víte, že je někdy těžké sledovat, kdy má vaše oblíbená skupina další koncert či jaké novinky si připravila.

To se však nyní mění díky našemu portálu Pass4art, který vám umožní si zdarma stáhnout kartu fanouška a mít všechny informace o vašem interpretovi v telefonu. Kromě informací si můžete jediným kliknutím objednat vstupenku na koncert, aniž byste museli čekat ve frontách.

Nový styl komunikace

Již nemusíte navštěvovat stránky interpreta nebo ho sledovat na sociálních sítích. Karta fanouška vám pravidelně přináší veškeré novinky, informace o plánovaných akcích, vstupenky, ale i možnost nákupu předmětů pro fanoušky. Můžete také sledovat zajímavá videa, účastnit se hlasování, vidět novinky ze sociálních sítí nebo dokonce své interprety kontaktovat. Přidání karty prostřednictvím naskenování QR kódu vám nezabere více než několik vteřin a umožní vám vstup do světa, kde máte vše na dosah ruky. Mít kartu fanouška znamená mít VIP přístup ke všemu, okamžitá dostupnost vstupenek i informací, které dozvíte jako první.

Jak kartu PASS4ART stahnout?

Stačí mít v telefonu nainstalovanou digitální peněženku, do které můžete své karty fanouška ukládat. Pro majitele Androidu jde o aplikaci YOUR Wallet z Google Play a pro iOS uživatele aplikace Wallet z iTunes. Poté již stačí na našem webu naskenovat QR kód umělce a kartu máte uloženou. Počet karet není nijak omezený a můžete si tak do digitální peněženky umístit nejen karty všech svých oblíbených interpretů, ale sportovních týmů aj.

Jak kartu PASS4ART stahnout do svého iPhonu?

aplikace wallet je součástí každého zařízení iphone

Jak kartu PASS4ART stahnout do svého Androidu?

Buď neustále v obraze a získávej okamžitě užitečné informace ze zákulisí.

Kontakt